Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Maltepe'de 2 şehit

Günün özeti

EYT'liler Ankara'ya sığmadı!

Günün özeti

Öğle bülteni

Günün özeti

Şenol Güneş’ten milli takım açıklaması

Kartal zorlu virajı 3 puanla döndü

Tetiş Yapı Elazığspor - Gençlerbirliği maçının ardından

Spor Toto Süper Lig: E. Yeni Malatyaspo: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk yarı)

Alex yeniden Samandıra’da

TFF 1. Lig: Tetiş Yapı Elazığspor: 1 - Gençlerbirliği: 2

CAS’tan Galatasaray açıklaması

Fenerbahçe'den Hamza Mısır bombası!

"UEFA süreciyle ilgili CAS’taki davayı kazandık"

MHK’nın yeni başkanı Sabri Çelik oldu

 Bakan Albayrak: “Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek” 

Borsa haftayı yükselişle tamamladı

Serbest piyasada altın fiyatları

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının VAR’ı Yaşar Kemal Uğurlu

Avrupa otomobil pazarı azaldı

Serbest piyasada altın fiyatları

Borsa ilk yarıda düştü

Perakende satış hacmi azaldı

Borsa güne yatay başladı

İşsizlik rakamları açıklandı

Maltepe Meslek Lisesi´nde ´Orhan Kural´ heyecanı

AÖF ücretleri belli oldu! İşte 2018-2019 harç bedeli

En Bilinen İngilizce Telefonla Konuşma Kalıpları Nelerdir?

İngilizcede Fiillerin Önemi ve Kullanılış Şekilleri Nelerdir?En Bilinen İngilizce Telefonla Konuşma Kalıpları Nelerdir?

En Bilinen İngilizce Telefonla Konuşma Kalıpları Nelerdir?

İngilizce öğrenirken temel bazı kavramlar vardır. Ek almayan ve değişmeyen bu kavramlar mantığınızı yürüterek öğrendiğiniz sürece hızla öğrenip hafızanıza kazıyabilirsiniz. İngilizce aylar ve Türkçesi şeklinde öğrenildiği takdirde bilinçli bir şekilde öğrenip cümlelerinizin içerisine dahil edebilirsiniz. İngilizce konuşabilmeniz için çok yol kat etmeniz ve sabırlı olmanız gerekir. Yeni konuşmaya başlayan bir bebek nasıl ailesini taklit ederek konuşma yeteneğini kazanıyorsa İngilizce öğrenen bir birey de bu şekilde İngilizce öğrenmeye başlar. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye çalışmak sizi başarıya kısa sürede ulaştırabilir. Bu yüzden hangi eğitim kurumundan eğitim alırsanız alın sıfırdan eğitimi daha çok tercih etmelisiniz. Kendinizi geliştirmek ve kendinize yatırım yapabilmek için mutlaka İngilizce eğitimlerinizi gerektiği kadar almalısınız. Gereken İngilizce eğitiminde karşınızdaki kişiyi anlayıp karşılık vermek gereklidir. Bu seviyeye geldikten sonra gramer ve fiiller konusunda da bilgi sahibi olmuş olursunuz. Profesyonel bir seviyede İngilizce eğitimi almak istemiyorsanız öğrendiklerinizi unutmamanız için İngilizce romanlar okuyup pratik yaparak telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz. İngilizce konuşabileceğiniz yazışma arkadaşları tercih ederek konuşmanızı profesyonel hale de getirebilirsiniz. Online İngilizce kursları da mükemmel İngilizce eğitimi alacağınız kanallardan sayılmaktadır. Özellikle çalışan ya da öğrenci iseniz zaman sorunu çok yaşarsınız. Bunun yerine istediğiniz zaman İngilizce eğitimi alabileceğiniz online İngilizce eğitim sitelerini tercih edebilirsiniz. Eğitmenlerin tamamının anadilinin İngilizce olması yurtdışında eğitim almış havasını yaratmaktadır. İngilizce öğrenirken temel kavramların neler olduğunu nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilmeniz gerekir. Bunu da yine eğitmenler eşliğinde öğrenmeniz işinizi kolaylaştırır.

İngilizce özellikle iyi bir iş fırsatı için önemli bir özelliktir. Sizi diğer adayların önüne geçiren bu önemli özelliğiniz kariyer hedeflerinize ulaşmanız konusunda da yardımcı olur. İngilizce telefonla konuşma kalıpları özellikle çok uluslu bir şirkette çalışırken lazım olan bilgilerdir. Bu kalıplar kısa süreli anlaşmayı ve firmanın kimliğinin zedelenmemesi açısından her çalışanın bilmesi gerekir. Ülkemizde özellikle birçok insan İngilizce konusunda yetersizdir. Bu yüzden öğrenmesi gereken kalıpları öğrenen çalışanların karşısındaki kişiyi hedefine kısa sürede ulaştırabilir. Özellikle telefon görüşmelerinde ses tonu ve konuşma şekli çok önemlidir. Seri, pratik ve düzgün bir diksiyon ile konuşmak her şirketin profilini yansıtır. İngilizce bilmeyen bir çalışanın bocalaması yerine bu şekilde temel kavramları öğrenmesi şirketin kimliğini korumasına yardımcı olur. İngilizce bilinmesi gereken ve üstün körü öğrenilmemesi gereken bir dildir. Hayatımızın her alanında karşılaştığımız bu dil sizi başarıya götürebilen en kısa yoldur. Okul dönemlerinde hafife aldığınız İngilizce eğitimi günlük ve iş hayatınızda karşınıza çıkan bir sorununuz olabilir. Genellikle okul dönemlerinde öğretilen temel kavramlar dışında hiçbir konu hafızanızda kalmaz. Ezberci yöntem ile geçici süreliğine öğretilen İngilizce eğitimi zamanla unutmanıza neden olur. Kişi kendi başına İngilizce öğrenmeye çalışsa da bir yerden sonra başarısız olduğunu anlayacaktır.

Ülkemizde son dönemlerde İngilizce öğretmeye olan eğilim artmıştır. Tüm dünyanın konuştuğu ortak dili ülkemizde bilen kişi sayısı bir hayli azdır. Bu sayıyı arttırmak amacıyla geliştirilen birçok yöntem İngilizce öğretilmeye yöneliktir. Özellikle online İngilizce eğitim siteleri günümüzün en çok tercih edilen kanalları arasındadır. Vakti olmayan insanlar için ideal bir hizmettir. Özellikle günün her saati verilen bir eğitim olduğu için ders saatleri her daim esnetilebilmektedir. İngilizce hayatımızda öğrenmemiz gereken yabancı dillerin başında gelir. İş başvurularında yabancı dil bilgisi için ayrılan bölüme İngilizce seviyenizin başlangıç seviyesinde olduğunu yazmak diğer adaylara öncelik vereceğiniz anlamına gelir. Çocuklarınıza bilinçli bir ebeveyn olmanın da en önemli kuralı eğitim dönemlerinde onlara her konuda yardımcı olmaktır. Her konuda yardımcı olup İngilizce konusunda yardımcı olamamanız çok büyük bir eksikliktir. İngilizce dilini en azından belli bir seviyeye kadar öğrenmek de yeterlidir. Zamanla sözcükleri merak ederek daha profesyonel hale kendiniz isteyerek gelirsiniz. İngilizce merak edilmediği sürece öğrenilmez. Bu yüzden de merak duyarak sözcüklerin anlamları bilmek çok önemlidir. Gramer kurallarını öğrendikten sonra mantığını daha kolay anlarsınız. Her zamanın kendine ait takıları vardır. Bunları da ne kadar ezber yaparsanız yapın öğrenemezsiniz. Mutlaka cümle içinde kullanarak öğrenebilirsiniz. İyi bir çalışan olmak, iyi bir anne baba olmak ya da iyi bir doktor, mühendis olmanın temelinde İngilizcenin yeri apayrıdır.