Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Maltepe'de 2 şehit

Günün özeti

EYT'liler Ankara'ya sığmadı!

Günün özeti

Öğle bülteni

Günün özeti

Şenol Güneş’ten milli takım açıklaması

Kartal zorlu virajı 3 puanla döndü

Tetiş Yapı Elazığspor - Gençlerbirliği maçının ardından

Spor Toto Süper Lig: E. Yeni Malatyaspo: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk yarı)

Alex yeniden Samandıra’da

TFF 1. Lig: Tetiş Yapı Elazığspor: 1 - Gençlerbirliği: 2

CAS’tan Galatasaray açıklaması

Fenerbahçe'den Hamza Mısır bombası!

"UEFA süreciyle ilgili CAS’taki davayı kazandık"

MHK’nın yeni başkanı Sabri Çelik oldu

 Bakan Albayrak: “Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek” 

Borsa haftayı yükselişle tamamladı

Serbest piyasada altın fiyatları

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının VAR’ı Yaşar Kemal Uğurlu

Avrupa otomobil pazarı azaldı

Serbest piyasada altın fiyatları

Borsa ilk yarıda düştü

Perakende satış hacmi azaldı

Borsa güne yatay başladı

İşsizlik rakamları açıklandı

Fatih Portakal´dan ´ceza´ açıklaması

Murat Özdemir gözaltına alındı

Kuşa işkence eden eski MasterChef yarışmacısı Murat Özdemir´e tepkiler çığ gibi!

Meteoroloji´den Marmara için son dakika uyarısı!MİRZALOĞLU YIKAMAYA ĞLAMA`NIN RUHSATI NERDE?

AK Partili Eski Belediye Meclis Üyesi Yücel MİRZALOĞLU,Merkezgazetesi ve Klashaber gazetesi ve Ege 9 Eylül`de gazetesinde yayınlanan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

AK Partili Eski Belediye Meclis Üyesi Yücel MİRZALOĞLU,Merkezgazetesi ve Klashaber gazetesi ve Ege 9 Eylül`de gazetesinde  yayınlanan haberlerle ilgili  açıklama yaptı.
ancak yaptığı açıklamada yıkama yağlama  istasyonu`nun rusatsız olduğundan bahsetmiyor..Yaptığı açıklamada üstelik bahsi geçen yeri 10 yıllığına kiraladığını söylüyor.
257 ada 69 parsel`de bulunan eski AK Partili Belediye Meclis Üyesi Yücel MİRZALOĞLU`nunda iş yerinin bulunduğu  dere yatağı 9207 sayılı ruhsat yönetmeliğine göre park alanı  1/5000 lik nazım imar planınında park alanı gözükmesine   rağmen nasıl izin veriliyor ? ruhsatsız çalışan oto yıkama şehrin göbeğinde  Baraka`dan bozma işyerleri ancak benzeri üçüncü dünya Ülkelerinde  görülebilecek görüntüde
 
 YIKAMA YAĞLAMA SERVİSİ RUHSATSIZ NASIL FALİYET GÖSTERİYOR???
 
MALTEPE BELEDİYESİ GÖREVE... ZABITA  NERDE?
Eski AK Parti Meclis Üyesi Yücel MİRZALOĞLU  Maltepe`de aklama yapmaya çalıştığı bir haber sitesine verdiği röportajında    184.Madde`den faydalandığını söylüyor MİRZALOĞLU "Ben bu haberi neden yaptıklarını biliyorum açıklayıcağım" diye bizi zan altında bırakmaya çalışıyor,bahsi geçen konuda ya da başka bir konuyla ilgili   kendisiyle ne telefonda ne yüz yüze hiç bir şekilde görüşmedik MİRZALOĞLU`nun İmaa etmeye çalıştığı açıklayacağım dediği konu  Maltepe Belediyesi İmar komisyonuna plan tadilatı için gelen dosyayı kastediyor yani  Dreamhıll otel`in yol isteği,O konuyu zaten Dearemhıll`in işletmecileri mahkemeye taşımış ama biz kimsenin kalemşörlüğünü yapmayız,ne maddi ne de manevi çıkar peşinde olmadık.eğer olsaydık bizde birileri gibi park alanlarına,yeşil alanalara,devlet malına konardık. Bizi tanıyanlar tanır.
MİRZALOĞLU,yaptığı açıklamasında "1997 senesinde 69 ve70 parseli10 yıllığına kiraladık Buraya geçici ruhsat aldık,kalmış ki: Ben 1999 yılında Meclis üyesi seçildim diyen MİRZALOĞLU O dönem Meclis Üyesi bile değildim diyor ama bir şey unutuyor.O dönemlerde ANAP`da görevi neydi?MİRZALOĞLU   yıkama  yağlama neden ruhsatsız çalışıyor?
ANAP`da siyaset yaptın!! AK Partide Meclis Üyeliği yaptın şimdi de Eşin devam ediyor.
 
MECLİS ÜYESİ OLMAYAN YASADIŞI İŞ YAPMA HAKKINA  SAHİP Mİ ?
 
Yücel Mirzaloğlu 2004 de çıkan 184 madde kaçak yapıdan faydalanmış biz 18 sene önce yapılan bir şeyi Bugün neden gündeme getiriyorlar anlamış da değilim diyor Meclis üyesi olmasandan af`dan faydalanmışsın.
Yücel MİRZALOĞLU `nun açıklamasında bahsettiği 184.madde bakın ne diyor?
 
İmar kirliliğine neden olma
 
(1) Yapı ruhsatiyesi alınmadan veya ruhsata aykırı olarak bina yapan veya yaptıran kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) Yapı ruhsatiyesi olmadan başlatılan inşaatlar dolayısıyla kurulan şantiyelere elektrik, su veya telefon bağlantısı yapılmasına müsaade eden kişi, yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır. (3) Yapı kullanma izni alınmamış binalarda herhangi bir sınai faaliyetin icrasına müsaade eden kişi iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (4) Üçüncü fıkra hariç, bu madde hükümleri ancak belediye sınırları içinde veya özel imar rejimine tabi yerlerde uygulanır. (5) Kişinin, ruhsatsız ya da ruhsata aykırı olarak yaptığı veya yaptırdığı binayı imar planına ve ruhsatına uygun hale getirmesi halinde, bir ve ikinci fıkra hükümleri gereğince kamu davası açılmaz, açılmış olan kamu davası düşer, mahkum olunan ceza bütün sonuçlarıyla ortadan kalkar. (6) (Ek : 29/6/2005 – 5377/21 md.) İkinci ve üçüncü fıkra hükümleri, 12 Ekim 2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak uygulanmaz.şeklinde
Maltepe Belediye Başkanı Sn. Ali Kılıç Maltepe`de Halkın malını Bedava kullanalara,yetim hakkı yiyenlere göz açtırmayacağız..Bugüne kadar olduğu gibi.Sizinde gerekeni yapacağınıza inanıyorum.Bir metre yeşillendirmek için alan arayıp dünya kadar para ödeniyor.Hazır Park alanları varken..