Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Maltepe'de 2 şehit

Günün özeti

EYT'liler Ankara'ya sığmadı!

Günün özeti

Öğle bülteni

Günün özeti

Şenol Güneş’ten milli takım açıklaması

Kartal zorlu virajı 3 puanla döndü

Tetiş Yapı Elazığspor - Gençlerbirliği maçının ardından

Spor Toto Süper Lig: E. Yeni Malatyaspo: 0 - Beşiktaş: 0 (İlk yarı)

Alex yeniden Samandıra’da

TFF 1. Lig: Tetiş Yapı Elazığspor: 1 - Gençlerbirliği: 2

CAS’tan Galatasaray açıklaması

Fenerbahçe'den Hamza Mısır bombası!

"UEFA süreciyle ilgili CAS’taki davayı kazandık"

MHK’nın yeni başkanı Sabri Çelik oldu

 Bakan Albayrak: “Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek” 

Borsa haftayı yükselişle tamamladı

Serbest piyasada altın fiyatları

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının VAR’ı Yaşar Kemal Uğurlu

Avrupa otomobil pazarı azaldı

Serbest piyasada altın fiyatları

Borsa ilk yarıda düştü

Perakende satış hacmi azaldı

Borsa güne yatay başladı

İşsizlik rakamları açıklandı

Flash TV´den şok karar! O yayınlar kaldırıldı...

Tuncay Akça´dan Şahin Medya´ya ziyaret

Radyo 35´ten ´yayın durdurma´ açıklaması

Radyo 35´in yayınları durduruldu!Radyo 35´ten ´yayın durdurma´ açıklaması

Radyo 35´ten ´yayın durdurma´ açıklaması

İzmir´de yayın yapan Radyo 35 Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Demirdöğen, yayınlarının durdurulmasına ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

30 Ağustos 2018 tarihinde Radyo 35´in yayınlarının Gediz A.Ş. tarafından yamanlar mevkiindeki vericilerinin elektriğinin kesilerek durdurulduğunu söyleyen Demirdöğen´in açıklaması şöyle:

"Tarafımıza konuyla ilgili olarak hiçbir tebligat yapılmadan gerçekleşen bu durumu bizde şaşkınlık içerisinde izlemiş bulunuyoruz. Gediz AŞ kurumuna Radyo 35 olarak geçmiş ve geleceğe dönük herhangi bir elektrik borcumuz olmamasına karşın, fiziki sebepler gerekçesiyle medyamıza yapılan bu çirkin yayın durdurma durumunu kınıyoruz.

"Ben; Sabri Demirdöğen olarak Türkiye´ye sağlık, turizm, kozmetik, otomotiv ve medya sektöründe ciddi yatırımlar yapmış bir iş adamıyım. Bir çok sektörde yatırımlarım olmasına rağmen, bana en çok keyif veren medya sektöründeki varoluşum olmuştur. Ben 1992 yılında 106.0 frekansından Türkiye´nin ilk özel radyo kanallı olarak yayına giren İstanbul FM´i kurduğumda radyoculuğu ne kadar çok sevdiğimi gördüm. Sonrasında İstanbul Slow, İzmir Fm ve Radyo 35 ile bu sevgiyi büyüttüm."

"Yıllarca Avrupa´da iş yapmış holding yönetmiş biri olarak Türkiye´ye döndüğümde ülkenin yüksek vergi ödeyen bir işadamıydım. Ancak 216.00 TL için otomobilimi trafikte bağladıklarında, restimi fabrikalarımı kapatarak çekmiştim. O tarihte 860 kişi işsiz kalmıştı. Bu çok üzücü bir durumdu elbette. Ama ülkenin iş bilmez yöneticilerine bir tepkiydi aynı zamanda."

"Ancak benim girişimci ruhum sönmeyen bir ateş gibi oldu hep. Kaldı ki kuruluşu geçen yıl gerçekleşen SADEV VAKFI bunun en güzel örneğidir. Ekonomik sebeplerle iyi eğitim alma imkanından yoksun gençlere tam burslu eğitim imkanı sağlayacak Sadev Vakfı Türkiye´den dünyaya dâhi yetiştirmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda ülke ekonomisine ciddi katkılar koyacak ve binlerce kişiye istihdam sağlayacaktır. Avrupa´nın koşarak atlayacağı projeyi Türkiye şartlarında hayata geçirirken ne zorluklarla karşılaştığımıza değinmek bile istemiyorum."

"Kaldı ki İzmir´in 22 yıldır yüzlerce kişiye istihdam sağlamış, çok sayıda yayıncı ve programcı yetiştirmiş kurumu Radyo 35´e yapılanlar da ortadadır.
Günümüz ekonomik darboğazında bir çok radyo kapanma aşamasındayken  Demirdöğen Şirketler Grubunun  sermaye ve özkaynakları ile halen bir çok kişiye ekmek kapısı olan Radyo 35´in sesi usulsüz ve gerekçesiz bir şekilde kesilmeye çalışılmıştır."

"Biz elbette ki gerekli hukuki süreci avukatlarımız aracılığıyla başlatmış bulunuyoruz. Yaşadığımız mağduriyetin takipçisi olacağız.  Ancak; Radyo 35 olarak yayınlarımızın kesilmesiyle ilgili olarak içinde bulunduğumuz durumu; Radyo 35 ?in değerli dinleyicileri, iştirakçilerimiz, müşterilerimiz, kamuoyu ve değerli medya emekçilerimizle paylaşmak istedik."