EYT'lilerle canlı yayında dalga geçtiler!

Günün özeti

Günün özeti

Mustafa Yıldızdoğan'a sosyal medyada 'Ozan Arif' tepkisi

Meteoroloji'den İstanbul için önemli uyarı

Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Günün özeti

Maltepe'de 2 şehit

Kupa Volley’de şampiyon Eczacıbaşı VitrA

Moldovalı oyuncu Posmac, "Elimizden geleni yapacağız"

A Milli Takım hazırlıklarını tamamladı

Moldova Teknik Direktörü Spiridon iddialı konuştu

Burak Yılmaz: “Milli Takıma her zaman destek olunmalı” 

Şenol Güneş: "Avrupa Şampiyonası için bir adım daha atmak istiyoruz"

Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes maçının ardından

Anadolu Efes 1 sayıyla güldü

Erzurum’da off-road yarışları nefes kesti

Trabzonspor’da sakatlar iyileşiyor

İş adamı Ahmet Kara'nın Acı Günü

Merkez Bankası'ndan flaş müdahale!

Doların ateşi fena yükseldi!

Büyüme rakamları doların ateşini yükseltti!

EYT'lilerden çok önemli hamle!

Ali Tezel'den EYT'lilere seçim çağrısı

Merkezden zorunlu karşılık duyurusu

Merkez Bankası'ndan flaş hamle!

 Bakan Albayrak: “Nisan ayından itibaren rahatlama hissedilecek” 

Borsa haftayı yükselişle tamamladı

Masal kahramanlı, müzikli tedavi

Protein eksikliği hastalıklara davetiye çıkarıyor

Safra kesesinden 311 adet taş çıktı

ABD obezite kaynaklı kanser vakaları ile karşı karşıyaTürkiye Palu ailesini konuşuyor! Kan donduran olaylar...

Türkiye son günlerde Müge Anlı´nın programına katılan Palu Ailesi´nde yaşanan iğrençlikleri, kan donduran itirafları konuşuyor.

Türkiye son günlerde Palu Ailesi´nde yaşanan iğrençlikleri, kan donduran itirafları konuşuyor. ATV ekranlarında Müge Anlı´nın sunduğu programa çıkan Palu Ailesi fertlerinin canlı yayında anlattıkları ise ekran başındakileri çıldırtıyor.

Palu Ailesi´nde yaşanan cinayetler, işkenceler ve tecavüzler twitter´da da #palu etiketi TT oldı. Aileye damat olarak giren Tuncer Ustael hakkında çocuk istismarı, tecavüz, işkence gibi vahim iddialar var. Peki Türkiye´yi sarsan Palu Ailesi ve Tuncer Ustael kim, hakkındaki iğrenç iddialar neler gelin en baştan öğrenelim...

PALU AİLESİ KİM?

AİLE BİREYLERİ VE DAMAT TUNCER USTAEL

Palu ailesinin fertleri hakkında detaylı özet şu şekilde; aile Harun ile Hava Palu´dan oluşuyor. Harun Hava çiftinin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek adında 5 çocukları var.

HER ŞEY BU EVLİLİK İLE BAŞLIYOR:

Emine, Tuncer Ustael ile evlenirken Meryem de Ahmet Bey ile evleniyor. Tuncer Ustael´in kayınbiraderi İsa´ya eniştesi Ahmet´i öldürttüğü iddia ediliyor. Bu suçu ise ailenin babası Harun Palu üstleniyor. Kendisini cinci hoca olarak tanıtan ve aileyi kontrolü altına alan Tuncer Ustael´e inanmayan iki kişi Harun Palu ve ölen Ahmet de pasifize edilmiş oluyor. Tuncer Ustael; geride kalan aile fertlerine işkence uygulayıp, cinsel istismarda bulunuyor. Daha sonra ise Tuncer, eşini öldürttüğü Meryem´e tecavüz ediyor ve öldürüyor. Ahmet ve Meryem çiftlerinin çocukları Melike de aynı şekilde Tuncer tarafından öldürülüyor, Recep de Tuncer´in işkencelerinden kaçıyor.

KAYIP BAŞVURUSU İLE ORTAYA ÇIKAN İĞRENÇ HİKAYE:

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı´nın programına kayıp aile fertleri Meryem ve Melike Tahnal´ı aramak için çıkan Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar tüm Türkiye´nin gündemine oturdu. Ailenin damadı Tuncer Ustael isminin çevresinde şekillenen olaylar zincirinde cinayetten tecavüze, çocuk istismarından sadizme varana kadar birçok iddia ortaya atıldı.

İşte esrarengiz Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar...

Harun ve Havva Palu isimli çiftin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek isimli 5 çocuğu bulunuyor.

Bu çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Usta (Fotoğrafta sağdaki) isimli şahısla evleniyor. Emine´nin kardeşi Meryem de Ahmet Tahnal isimli kişi ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet Tahnal çiftinin de Recep ve Melike isimlerinde iki çocuğu dünyaya geliyor.

Emine Palu´nun eşi Tuncer Ustael kendisini tüm aileye "cinci hoca" olarak tanıtıyor. Ailede Tuncer´in bu iddiasına sadece baba Harun Palu ve Meryem´in eşi Ahmet Tahnal inanmıyor. Bu nedenle Ahmet´i ortadan kaldırmak isteyen Tuncer, eşinin kardeşi İsa´yı etkileyerek Ahmet´i öldürtüyor. Baba Harun Palu da olanlar karşısında oğlu İsa´nın cezaevine girmesini istemediği için suçu üstlenerek hapse giriyor. Ahmet´in ölümünün ardından Meryem ve iki çocuğu da Tuncer ile birlikte yaşamaya başlıyor.

Bu evde bulunan çocuklara ve diğer kişilere Tuncer Ustael çeşitli işkenceler uygulayarak onlara tecavüz ediyor. İşkence ve tecavüzlere dayanamayarak evden kaçan Recep polise sığınıyor ve yurda yerleştiriliyor.

Tuncer´in yanında kalmaya devam eden Meryem ise tecavüz ve işkencelere maruz kalmaya devam ediyor. Tuncer bu sırada aileyi etkisi altına alarak kendi üstlerine bulunan 5 dairenin tapusunu üzerine geçirerek satıyor. Palu ailesini de "ölen damadınız Ahmet´in ailesi peşinizde" yalanı ile kandıran Tuncer, Meryem´e kredi çektirerek bir araba aldırıyor ve 10 kişilik aile bu aracın içerisinde 3 ay boyunca yaşıyor.

Bu arada Palu ailesini "Meryem eski kocası Ahmet´in ailesine sizi bulması için haber gönderiyor" diye bir yalan daha söyleyen Tuncer Ustael, Meryem´i sadist duygularla cezalandırmak için aç bırakarak bir ağaca bağlıyor. Ağaca bağlanmış halde bulunan Meryem; gördüğü işkencelere dayanamayarak hayatını kaybediyor.

2008 yılında yaşanan bu olayda Meryem´in kardeşi İsa ile birlikte talihsiz kadının cesedini bir araziye gömen Tuncer, bu tarihten sonra evde kalan Meryem´in 6 yaşındaki kızı Melike´yi istismarına devam ediyor. 6 yaşındaki kıza tecavüz eden sapkın Tuncer Ustael, kızın hamile kalmasından korkaran içine cin girdiği yalanı ile küçük kızın karnına taş bağlıyor ve kıza ispirto içirerek ölümüne neden oluyor. 2009 yılında yaşanan bu olayın ardından bir önceki cinayette iş birliği yaptığı İsa ile birlikte Meryem´in de cesedini ortadan kaldırıyor...
HAKLARINDAKİ İDDİALAR KAN DONDURDU

Canlı yayına bağlanan Palu ailesini tanıyan kişilerin ifadeleri kan dondurdu. Palu ailesinin esrarengiz yaşamı hakkında ipuçları veren ifadeler sonrası anne kızın gömülü olduğu iddia edilen bölgelerde kadavra köpekleri ile aramalar yapıldı.

Tanıklardan bazıları ifadelerinde büyü ve muska iddialarında bulundu. Bu iddialardan birinde yayına katılan Palu ailesinin komşusu; "Evlerindeki duvarların ince sıvalarına kadar kırdıklarına şahit oldum. Tepki gösterince de ´evde büyü var onu arıyoruz´ dediler. Aile Tuncer Ustael ne derse onu yapıyordu." dedi.

Kocaeli´nde 2008 yılında kaybolan Meryem Tahnal ve küçük kızı Melike Tahnal ile ilgili şok bir gelişme şok bir gelişme yaşandı. Müge Anlı´nın programına konuk olan Meryem Tahnal´ın eniştesi canlı yayında yaptığı açıklamada; "Meryem´i öldürüp Tütünçiftliği sahiline gömdüler" dedi. Ardından Müge Anlı´ya yer gösterdi.

Müge Anlı´daki bu itirafı ihbar kabul eden Kocaeli Emniyeti, vakti kaybetmeden harekete geçti. Tütünçiftliği sahiline kadavra köpekleri ve iş makinaları getirildi. Kazı çalışmaları başlatıldı. 10 yıldır kayıp olan Meryem Tahnal ve kızına ait bir iz aranıyor.

İddiaları tümü ile yalanlayan Palu ailesinin kızı Emine´nin yüzü ve vücudundaki darp izleri ise Müge Anlı ve program ekibinin dikkatinden kaçmadı.

Eşi Tuncer Ustael´den şiddet gördüğü iddialarını yalanlayan Emine´nin özellikle ellerinde bulunan yanık ve darp izleri görenleri şoka soktu. Tuncer Ustael´in uyguladığı şiddetin izlerini gözler önüne seren izler karşısında Emine´nin tüm iddiaları reddetmesi ise herkesi şaşkına döndürdü.