Ahmet Mehmet


Vasıflı Meclis Üyesi Lazım

Siyasi Parti temsilcileri Bulunduğu kente değer katacak proje üretecek hizmet üretecek Meclis üyesi seçmeli


Siyasi Parti temsilcileri Bulunduğu kente değer katacak proje üretecek hizmet üretecek Meclis üyesi seçmeli
Sözde hizmet için aday adayı olan Meclis Üyeleri, bir çoğunuz Meclis salonuna tembel çocuklar gibi gelip gittiniz. Sadece boy gösterdiniz hiçbir katkı sunmadınız; yeter! Biraz da eğitimli gençlere yer açsanız iyi olmaz mı? El kaldırıp indirmekten başka hiçbir işe yaramadınız! Hatta ne için el kaldırdığınızı da bilmeden!
 
Üyesi olduğunuz partilerde size artık bir kota koymalı diye düşünüyorum. Hesapta arkanızda kitleler var. Yalan! Vallahi yalan billahi yalan! Hesap da, arkanızda bir kaç dernek varmış gibi yalandan yere siyaset yapıyorsunuz. Halbuki o derneklerde her görüşten insan var. Bir çoğunuzun ailesi dahi farklı partilere oy kullanmıyorsa ben de birşey bilmiyorum.
 
Hanginiz bulunduğunuz kente değer katacak bir proje ile geldiniz? Hanginiz adam gibi bir önerge verdiniz? Çok azınız!
 
Kaçınız mahallenizin kaç sorununu çözdünüz?
 
Birçoğunuz şahsi işlerinizi gördünüz inşaat müteahhiti oldunuz, çeşitli yollarla ihaleler alıp iş adamı, iş kadını oldunuz.
 
Zaman zaman eleştirdiğiniz gazeteciler sizin yüz katınız kadar bulunduğu ilçeye hizmet sunuyor.
 
Kaç dönemdir utanmadan aday adayı oluyorsunuz, ayıptır kardeşim ayıp!! Kendinize gelin de ´yeter artık benden bu kadar´ deyin artık. Partilerinizde başka birimlerde görev alın; çünkü yetersizsiniz!!
 
Bunu illa karşınıza geçip gözünüze sokmak mı gerekiyor. Gerçi sizi oraya sürekli seçenler de sizden pek farklı değil ya!